Rallye Český Krumlov 2021

Rallye Český Krumlov 2021

Píše mi Pepa, jestli jedu fotit Krumlov. Úplně jsem na tuhle akci zapomněl. Rallye se snad pokaždé jezdilo v květnu, ale tentokrát je to listopad. Žádnou akci na tenhle termín nemám, takže jedu.

Ještě vyřešit, kde bude nejlepší focení. Naposledy jsem byl ve Svatém Janu nad Malší a pro množství diváků byl problém se dostat někam, kde bylo něco vidět. Lepší varianta by byla zase Svatý Jan, ale tentokrát zahrada Pepovo tety. Nakonec se ale shodujeme, že zajímavější asi bude křížovatka silnic Ločenice – Svatý Jan.

Doprava na místo je komplikovanější: nedokončený obchvat Strážkovic, rozkopané náměstí v Trhových Svinech a rozkopané Ločenice. Na místo jsem dorazil včas, ale nazpátek asi budu couvat až do Ločenic. Silnice je hodně úzká a není se kde otočit.

Nejdřív projíždějí auta komisařů a chvíli po nich první závodník. Tak mě to překvapilo, že než jsem připravil foťák, byla Kopeckého Fabia v trapu. Následuje Václav Pech za volantem Fordu Fiesta. Toho už bez problémů stíhám. Snažím se trochu měnit místa na focení, ale v rámci jedné křižovatky se toho moc vymyslet nedá. Všech 47 aut během chvíle projelo, takže teď už zbývá jenom odcouvat zpátky do Ločenic.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

YouTube
Instagram