Downtown Horní Planá 2021

Downtown Horní Planá 2021

Třetí závod letošní Downtown serie, který se uskutečnil na břehu Lipenského jezera, byla z mého pohledu diváka hodně povedená akce.

Začátek trasy v lese byl trochu enduro a dával závodníkům asi nejvíc zabrat. Potom občas nějaký skok a šlapavá sekce alejí. Následovaly už klasické schody u památníku a zase trochu endura lesem. Drop přes zábradlí dole u kostela se dal hodně natáhnout a závěrečný skok přes kašnu byl o něco delší než minulý rok, takže diváci, kteří přijeli fandit si přišli na své.

Domácké a pohodové atmosféře závodu napomohlo i zázemí v parku. Kdo chtěl, mohl piknikovat na trávníku, nebo sledovat závod z laviček v parku, nebo fandit přímo u kašny.

Na závěr závodu moderátor vyhlásil soutěž o nejlepší whip přes kašnu. Vyhrál Pavel Reinl svým skokem do kašny. Asi to byla dobrá inspirace pro ostatní, protože nakonec Pavel nebyl jediný, kdo se tam ten den vykoupal. Ve vodě skočil třeba vítěz eliťáků Saša Sidor. Amálka, která v závodě kašnu bravurně přeskočila se koupeli nakonec také nevyhnula. Závěrečnou koupačku si užil ještě spíkr Peca Mach, který při skoku do vody přišel o brýle (pokud při čištění kašny nějaké najdete, tak prosím vrátit).

Na závěr mohu jenom zopakovat, že to byla super strávená sobota a kdo nepřijel, může už jenom litovat. Takže snad se uvidíme příští rok v zase o něco větším počtu.

A ještě výsledky Video z jízdy je na konci galerie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

YouTube
Instagram