Downtown Rakovník 2023

Downtown Rakovník 2023

Tentokrát jsem se na Downtown Rakovník 2023 vezl jako spolujezdec a vůbec to nebylo špatné. Po dlouhé době si užívat jízdu na zadní sedačce a nemuset nic neřešit. Po příjezdu do Rakovníka jsme udělali malý okruh okolo centra a zaparkovali na náměstí, takže bylo všechno při ruce. Kromě parkování, měli na náměstí v Gelato Caffé i výbornou zmrzlinu za skvělé ceny. Byla tak super, že jsem si došel dokonce dvakrát.

Nové schody.
Nový skok u brány.

Ve srovnání s loňským rokem proběhlo na trati několik změn. Přibyly nové schody s úvodní, mírně šlapací pasáží, které nahradily ty staré u gymnázia. Nový byl průjezd Katovskou uličkou ve věži, za kterou následoval skok. Jinak asi vše při starém. Závod opět proběhnul v rámci Rakovnického cyklování. Počasí bylo ve srovnání s předchozím rokem, kdy byl kvůli silnému dešti zrušený finálový závod o dost lepší. Na focení ale nic moc, protože se střídalo slunečné počasí se zataženou oblohou a člověk si musel hodně hlídat správné nastavení expozice.

Saša Sidor a jeho pitný režim.
Peca Mach a jeho pitný režim.

Vůbec mě nenapadá, že by se během závodu stalo něco mimořádného, o čem by bylo nutné se zmiňovat. Můžete se tedy podívat na výsledky, jak se vaši oblíbení závodníci umístili, nebo se podívat na fotky v galerii.

Nejhlučnější fanoušci s motorovkou.
Ladění kola Petra Janečka na finálovou jízdu. Servis zajišťovala firma Kolofix.

Celkové pořadí v závodu Downtown Rakovník 2023 najdete zde

Downtown Rakovník 2023 – fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

YouTube
Instagram