Air DH – závod pro všechny! Hradiště 2023.

Air DH – závod pro všechny! Hradiště 2023.

To, že se blíží konec bajkové sezóny poznáte podle dvou příznaků. Začínají žloutnout listy na stromech a blíží se termín Air DH Hradiště, v srdci České Kanady. Počasí na Air DH – závod pro všechny vyšlo letos na jedničku. Sobota na konci října, byla jedením z posledních slunečných dnů závěru sezóny.

V půl desáté zmáčknul Saša pověstný čudlík a akce mohla nastartovat. Letos byl na závod takový nával, že na některé závodníky nevyšlo originální startovní číslo a museli se spokojit s náhradou. Dokonce ani poma nebyla na takový nápor zvyklá a někteří nedočkavci to proto brali na start radši po svých, než aby čekali ve frontě.

Takhle to vypadá, kdyš Saša mačká pověstný čudlík.
Jde se na věc.

S úderem dvanácté nastartovali závod nejmladší závodníci, místně zvaní “prcci”. Následovaly ženy a dvě kategorie mužů. V jednu hodinu potom krátká pauza na oběd. Nebo prostě jenom pauza na cokoliv. Třeba na exhibici ve freestylu. Skákalo se do matrace která, byla v bikeparku připravená celou letošní sezónu.

Trochu té exhibice.
Kdo chtěl, mohl si skočit během závodu.

Všichni osvěžení a zrelaxovaní poté nastoupili do druhého, finálového kola. Pro jednoduchost jeli všichni ve stejném pořadí jako v předchozím závodě.

Na výsledky závodu se můžete podívat na FB bikeparku Hradiště zde. Chce to ale trochu hledání v příspěvcích.

Pokud máte s hledáním problém, můžete se podívat na fotky vítězů tady dole.

Ti nejmladší.
Ty nejkrásnější.
Prostě junioři.
Muži, se smolařem Petrem, který byl za vítězem o 0,08 sekundy.

Air DH – závod pro všechny! Hradiště 2023 – fotogalerie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

YouTube
Instagram